Chalet in Xhoffraix voor 6/8 personen in de Ardennen

+
Chalet in Xhoffraix voor 6/8 personen in de Ardennen
Chalet in Xhoffraix voor 6/8 personen in de Ardennen
Chalet in Xhoffraix voor 6/8 personen in de Ardennen
Chalet in Xhoffraix voor 6/8 personen in de Ardennen
Chalet in Xhoffraix voor 6/8 personen in de Ardennen

6/8 Personen - 3 Kamers

(Kind(eren) en baby('s) inbegrepen)

Geniet van de rust in dit sfeervol ingerichte chalet. De natuurlijke materialen brengen je direct in de warme sfeer van de Ardennen.

Dit 3,5-sterren chalet is ingericht met zoveel mogelijk natuurlijke materialen en is geschikt voor 6/8 personen. Het verblijf bestaat uit 3 slaapkamers en 2 badkamers, waardoor je optimaal kunt ontspannen na een wandeling in de Belgische Ardennen. De leefruimtes zijn aangenaam vertoeven, vooral de lichte woonkamer is een fijne plek om te ontspannen. Een van de twee badkamers beschikt over een bubbelbad, een grote sauna en een Italiaanse douche

In een klein bijgebouw is een gezellige speelkamer met tafelvoetbaltafel ingericht. Het terras van dit bijgebouw kijkt uit op de grote tuin en is erg aangenaam.

Gelegen in Xhoffraix,  een gehucht in de buurt van de Hoge Venen en de Signal de Botrange, is dit vakantiehuis de ideale startplek om het hoogste punt van België te ontdekken alsook de prachtige landschappen. Op slechts enkele kilometers van het chalet bevindt zich het racecircuit van Spa-Francorchamps, het meer van Robertville en mooie stadjes zoals Malmedy en Stavelot. Met een bos op loopafstand (circa 500 meter), is het de ideale plaats voor wandelaars en natuurliefhebbers. Actieveligen kunnen een potje gaan paintballen bij Sniper Zone Paintball of de Ardennen ontdekken per e-scooter.

Aarzel niet meer en boek dit vakantiehuis van Ardennes-Etape. Ideaal om uit te rusten, nieuwe energie op te doen en te genieten van een heerlijk verblijf met familie of vrienden!

Geniet van de rust in dit sfeervol ingerichte chalet. De natuurlijke materialen brengen je direct in de warme sfeer van de Ardennen. Dit 3,5-sterren chalet is ingericht met zoveel mogelijk natuurlijke materialen en is geschikt voor 6/8 personen. Het verblijf bestaat uit 3 slaapkamers en 2 badkamers, waardoor je optimaal kunt ontspannen na een wandeling in de Belgische Ardennen.
...

Belangrijkste troeven

Toegankelijkheid

1 hond welkom

Specifieke interesses

Kerstsfeer

Burlen van het hert

Ideaal voor

Verblijf met baby

Vrijetijdsvoorzieningen

Houtkachel

Sauna, Bubbelbad

Tafelvoetbalspel

Wifi

Slaapkamer(s) en badkamer(s)

3 slaapkamers

2 badkamers

Voorzieningen voor baby’s

1 babybed, 1 kinderstoel

Buiten

Privétuin 

Spellen voor buiten

Privéterras , Tuinmeubilair

Barbecue

Parking en voorzieningen

Privéparking

Tuinhuisje

Zie de gedetailleerde samenstelling van het vakantiehuis

Bijzondere bepalingen

Deze woning is uitsluitend bestemd voor families.
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen… is verboden.

Beschikbaarheid

Januari 2026

MAA

DIN

WOE

DON

VRI

ZAT

ZON

Februari 2026

MAA

DIN

WOE

DON

VRI

ZAT

ZON

Totaal

 464,00

Waarborg niet inbegrepen in totaalprijs

€ 300,00

Voordelen Ardennes-Etape

Late check-out op zondag

Lokale klantendienst, 7 dagen per week

Indeling van het huis

Niveau -1

Slaapkamer 1 - 2/3p

1p bed x 1, 2p bed x 1

Badkamer

Bubbelbad, Sauna (6p), Inloopdouche, Wastafel x 2

Afzonderlijk toilet - x2

Kelder

Koelkast x 1, Diepvriezer

Niveau 0

Hall

Zitkamer

Houtkachel, TV, DVD, Radio-CD

Leefruimte

Eetkamer

Ingerichte keuken

Koffiezetapparaat Senseo, Vitroceramische kookplaat x 4, Oven x 1, Magnetron (microgolf) x 1, Koelkast met vriesvak x 1, <br />, Afwasmachine x 1, Stofzuiger, Waterkoker, Broodrooster, Soepmixer, Vruchtenpers, Raclette

Slaapkamer 2 - 2/3p

1p bed x 1, 2p bed x 1

Slaapkamer 3 - 2p

2p bed x 1

Badkamer

Douche x 1, Wastafel x 1

Afzonderlijk toilet - x1

Buiten

Privétuin

Oppervlakte 800 m²

Terras

Oppervlakte 25 m²

Buitenspeeltuigen

Schommel, Glijbaan, Speeltoestellen buiten

Privéparking

Aantal parkeerplaatsen: 3

Tuinhuisje

Tafelvoetbalspel, Houtkachel

Praktische informatie

Bedlinnen zelf mee te nemen

Badhanddoeken zelf meebrengen

Vaatdoeken mee te nemen

In de buurt

Bos

500 m

Rivier

1 km

Meer

7 km (Robertville)

Skipiste

6 km

Restaurants

9 km (Malmedy)

Winkels

9 km (Malmedy)

Markt

9 km (Malmedy)

VVV Kantoor

9 km (Malmedy)

Mister Cash

9 km (Malmedy)

Bus

500 m

34 Beoordelingen

Ons team selecteert vakantiehuizen in de Ardennen op basis van kwaliteit, comfort en ligging. De tevredenheidsenquêtes worden alleen ingevuld door vakantiegangers die in dit vakantiehuis verbleven.
Zie hier wat zij ervan vinden.

9.3

Zeer goed

Anoniem

NL

Verblijf van een ouder koppel • 2 weken januari 2026

9.1

Een woning met alles erop en eraan, gelegen in een prachtig natuurgebied (Hoge Venen)

Anoniem

NL

Groepsverblijf onder vrienden • Weekend december 2025

10

Prachtig huisje, goede ligging voor mooie wandeling en fijn ontvangst.

Anoniem

NL

Gezinsverblijf met adolescenten • Weekend november 2025

8.9

Zeer goed

Anoniem

NL

Gezinsverblijf met jonge kinderen • Weekend september 2025

9.5

Wij hebben dit vakantiehuis reeds meerdere malen geboekt. Het is altijd prima in orde en is perfect voor onze familie.

Anoniem

NL

Groepsverblijf onder vrienden • Lang Weekend augustus 2025

9.6

Super verblijf. Voor herhaling vatbaar. Alles was aanwezig

Anoniem

NL

Groepsverblijf onder vrienden • Weekend juli 2025

8.9

Een erg mooie, goed verzorge woning. Alles was netjes en schoon. De achtertuin is heerlijk groot. We hebben er met ze 4en enorm van genoten.

F. Alexander

NL

Professioneel verblijf • Weekend mei 2025

10

Top

V. Caroline

NL

Gezinsverblijf met jonge kinderen • Weekend mei 2025

8.8

Ruime woning met mooie tuin en leuke ligging. Basic keuken, slechte bedden (en weinig kastruimte maar voor een weekend is dit ok) De eigenaar was heel vriendelijke, correct en reageerde snel.

D. Claire

FR

Gezinsverblijf met jonge kinderen • Weekend april 2025

9.9

Magnifique chalet super équipé adapté à 3 couples et 2 jeunes enfants. Grandes pièces de vie, tout pour se détendre.

J. Bassel

FR

Gezinsverblijf met jonge kinderen • Weekend februari 2025

8.7

?

M. Sébastien

FR

Gezinsverblijf met jonge kinderen • Weekend februari 2025

9.5

Super logement et hôte a recommander

M. Julie

EN

Groepsverblijf onder vrienden • Weekend februari 2025

9.3

It has been a wonderful stay in the house, it's spacious, cosy, well maintained. the area around is beautiful and the landlady is reactive and helpful. It's all well equipped except maybe the kitchen is a bit underequipped if you plan to cook and are coming with Italians (no cheese grater for instance) :) I would totally recommend for a weekend and probably for longer too!

W. Christoph

DE

Groepsverblijf onder vrienden • Weekend januari 2025

9.7

We were really pleased with this house and the welcome and care we received from the hostess. We also took the opportunity to go on a winter walk to nearby Reinhardstein Castle. We are considering whether we might also visit in the summer. But we'll definitely be back next year in winter

Anoniem

NL

Gezinsverblijf met adolescenten • Week januari 2025

9

Zoals verwacht, wij komen er al sinds jaren. Het is tekens als thuis komen.

V. Michael

NL

Gezinsverblijf met jonge kinderen • Week december 2024

9.4

Zeer nette woning in een zeer mooie omgeving voor wandelingen. Genoeg ruimte voor de kids om te spelen. Het speelhuisje was leuk. Keuken ruim voorzien van alles, bepaalde pannen en keukengerief zijn aan vernieuwing toe. Woonkamer zeer ruim en aangenaam. Badkamers zijn prima en de aanwezige welness is mooi meegenomen. Enig minpunt: slaapkamers hebben zo goed als geen opbergruimte. Een wasmachine had deze woning voor ons perfect gemaakt.

W. Ralph

NL

Gezinsverblijf met adolescenten • Weekend november 2024

9.9

In een andere samenstelling voor de 5e keer in dit huis. Waarom? Omdat het een uitstkend huis is op een zeer goede locatie. Van alles voorzien..niets op aan te merken.

B. Maarten

NL

Gezinsverblijf met jonge kinderen • Weekend november 2024

8.9

Erg fijn en goede prijs-kwaliteit verhouding!

Anoniem

NL

Groepsverblijf onder vrienden • Lang Weekend oktober 2024

9

Mooi huis, mooi bijhuisje (barretje) in de tuin

D. Erik

NL

Gezinsverblijf met jonge kinderen • Lang Weekend oktober 2024

9.6

Zeer mooie omgeving om te wandelen, mountainbiken

Anoniem

NL

Gezinsverblijf met jonge kinderen • Weekend september 2024

9.6

Prima verblijf met de kinderen en kleinkinderen in deze mooie, ruime vakantiewoning.

M. Malka

NL

Gezinsverblijf met jonge kinderen • 2 weken augustus 2024

8.9

De slaapkamersheeft 8 beelden maar het is eigenlijk geschikt voor max.6 per ., De extra bedden komen in plaats van kasten .(er is geen kasten in de slaapkamer s) Voor de rest is de huis wel geeigend voor meer personen. Voor de rest is het een perfecte woning en grote tuin !

Anoniem

NL

Gezinsverblijf met jonge kinderen • 2 weken augustus 2024

8.7

Zeer goed. De welness in het huis is een echte meerwaarde wanneer het slecht weer is. Door de vele vakantiehuizen in de straat / buurt soms wel geluidsoverlast in de tuin.

L. VANDEN HERREWEGEN

FR

Groepsverblijf onder vrienden • Weekend juli 2024

9

Très peu profiter du gîte car nous étions venu pour le weekend de la F1, mais j'y reviendrai ?.

G. Hugo

NL

Gezinsverblijf met jonge kinderen • Week juli 2024

10

We waren al meerdere keren hier op vakantie . De kinderen willen steeds terug naar dit vakantiehuis. Het is mooi gelegen en er zijn geweldig mooie wandelingen . het huis is prima in orde het is er heerlijk om te relaxen. We komen zeker nog terug.

Anoniem

NL

Gezinsverblijf met jonge kinderen • Week juli 2024

9.3

Thermostatisch douchekranen zou een plus punt zijn . Temperatuur nu moeilijk te regelen met eengreeps kraan

M. Ingrid

NL

Gezinsverblijf met adolescenten • Lang Weekend juli 2024

10

Het huis was perfect en van alle maken voorzien. Mooie omgeving en niet ver van het circuit. Zeker aan te raden!!

L. Ram

NL

Gezinsverblijf met jonge kinderen • rental.review.stayType.custom juni 2024

7.7

Huisje heeft op de foto's een zeer luxe uitstraling. De ruimte binnen en de tuin is heel goed, maar helaas is er geen 1 plek in het huis met een goede stoel of bank. In de woonkamer staan twee slecht zittende slaapbanken, je voelt de harde spijlen door de kussens heen. Tuinset voor buiten hetzelfde verhaal. Op de inrichting zou veel verbetering te halen zij Heel jammer. In de keuken ontbreken er grotere glazen, alleen maar kleine of wijnglazen.. Pannen zijn aan vernieuwing toe, de Senseo was lek

J. MICHEL

NL

Groepsverblijf onder vrienden • Weekend juni 2024

8.7

Nette, ruime woning met een grote tuin en aanpalend huisje met terras. In een rustige doodlopende staat ideaal voor wandelaars, fietsers, mtbkers... Kortom voor ons gezelschap en verblijf (mtb weekend)was dit een uiterst fijn huis en omgeving. Een echte aanrader,3 douches waren dan ook zeer fijn na onze modderige ritten alsook de 3 wc's waren handig met onze groep. Voor herhaling vatbaar......

V. Marc

NL

Verblijf van een koppel van middelbare leeftijd • Weekend april 2024

9.7

Zeer prachtig en gerieflijk huis, enorm genoten van het verblijf, van hieruit is het ook zeer gemakkelijk om mooie wandelingen te maken.

Anoniem

NL

Verblijf van een koppel van middelbare leeftijd • Week april 2024

9.1

Aangename woning, leuke open zitkamer met houtkachel. Vriendelijke ontvangst. Mooie streek met veel wandelmogelijkheden.

Anoniem

NL

Gezinsverblijf met jonge kinderen • Lang Weekend april 2024

9.6

Anoniem

FR

Gezinsverblijf met jonge kinderen • Week maart 2024

9.1

Le gîte est très bien situé pour les balades et les sites à visiter.

P. Marloes

NL

Gezinsverblijf met jonge kinderen • Weekend februari 2024

8.7

Goed ontvangst. Fijn en schoon huis, van alle gemakken voorzien in een zeer mooie omgeving met op loopafstand prachtige wandelingen!

M. Carlo

NL

Groepsverblijf onder vrienden • Lang Weekend januari 2024

8.8

Fantastisch vakantiehuis. Zeer mooie ligging. Vriendelijk onthaal. Maar de zetels in de salon zijn niet zo geschikt voor 60+ers