Cottage in Couvin voor 4+2 personen in de Ardennen





4+2 Personen - 2 Kamers
(Kind(eren) en baby('s) inbegrepen)
NEW
Wees één van de eersten om van dit vakantiehuis te genieten.
Voormalig jachthuis gerestaureerd als loft voor 4 personen plus chalet aan het water voor 2 personen, op een prachtig terrein met bomen en een vijver.
Deze unieke combinatie midden in de Ardense natuur bestaat uit 2 aparte accommodaties. Omte beginnen een prachtig gerenoveerd voormalig jachthuis voor 4 personen met een slaapkamer (plus een tweepersoonsbed in de woonkamer), een badkamer en een grote, gezellige woonkamer met een knusse zitkamer met cassettehaard en tv, een lichte eetkamer en een leuke, volledig uitgeruste open keuken. Je beschikt ook over een mooie privétuin met barbecue en privéparkeerplaats voor 4 auto's. Je tweede accommodatie is een mooie, comfortabele chalet voor 2 personen langs een beekje. De gezellige leefruimte omvat een comfortabele woonkamer met een gezellige cassettehaard en tv, een aangename eethoek en een goed uitgeruste keuken. Bereid je voor op zalige nachten in de knusse slaapkamer op de mezzanine, waar het kabbelende beekje onder je raam je in slaap zal wiegen. Overal bieden de enorme ramen een panoramisch uitzicht op het uitgestrekte park midden in het bos.
De regio Samber-en-Maas ligt tussen de provincies Namen en Henegouwen en omvat prachtige natuurgebieden zoals de meren van Eau d'Heure. Duiken, zeilen, jetskiën... Deze meren zijn de ideale plek voor actieve vakantiegangers. Maar onze favoriete plek in de regio is het natuurreservaat Fondry des Chiens, gelegen in het Nationaal Park Van de Maas- en Sambervalleien. Een spectaculaire plek die doet denken aan de Provence!
Couvin is ook de thuisbasis van de Neptunusgrotten, in een uniek Natura 2000-gebied. Een fascinerende en leuke ontdekking voor het hele gezin! Een andere must-see in de regio is de Roche aux Faucons, met zijn adembenemende panorama.
Stap de poorten van dit prachtige park open en je voelt je alleen op de wereld in dit authentieke Ardense paradijsje in een streek vol activiteiten en ontdekkingen!
Belangrijkste troeven
Toegankelijkheid
Honden niet toegelaten
Specifieke interesses
Vissen
Ligging
Nationaal Park
Aan het water
Vrijetijdsvoorzieningen
Cassettehaard
Wifi
Slaapkamer(s) en badkamer(s)
2 slaapkamers
2 badkamers
Buiten
Privétuin
Barbecue
Tuinmeubilair
Parking en voorzieningen
Privéparking
Beveiligde fietsenstalling
Belangrijk om te weten
Beschikbaarheid
Januari 2026
MAA
DIN
WOE
DON
VRI
ZAT
ZON
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Februari 2026
MAA
DIN
WOE
DON
VRI
ZAT
ZON
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Van vr 23-01-26 tot zo 25-01-26
Aankomst 16u - 18u, vertrek voor 18u
1 persoon
Totaal
€ 626,00
Waarborg niet inbegrepen in totaalprijs
€ 250,00
Voordelen Ardennes-Etape
Late check-out op zondag
Lokale klantendienst, 7 dagen per week
Indeling van het huis
Bijgebouw
Niveau 0
Beveiligde fietsenstalling
Gemeenschappelijk met andere woningen
Gite 1 (à 100m du gite 2)
Niveau 0
Slaapkamer 1 - 2p
1p bed x 2
Badkamer
Douche x 1, Wastafel x 1
Afzonderlijk toilet
Niveau 1
Zitkamer/eetkamer/keuken/slaapkamer
2p bed x 1, Zetel 2p x 2, Cassettehaard, Tafel en stoelen, Flatscreen TV
Ingerichte keuken
Nespresso Koffiemachine, Filter-koffiezetapparaat, Kookfornuis op gas x 5, Oven x 1, Magnetron (microgolf) x 1, Koelkast met vriesvak x 1, Afwasmachine x 1, Broodrooster, Stofzuiger, Waterkoker
Gite 2 (à 100m du gite 1)
Niveau 0
Zitkamer/Eetkamer/Keuken
Zetel 2p x 2
Badkamer 1
Douche x 1, Wastafel x 1, WC x 1
Ingerichte keuken
Magnetron (microgolf) x 1, Inductiekookplaat x 2, Koelkast x 1
Niveau 1
Mezzaninekamer 1 - 2p
2p bed in mezzanine
Buiten
Bosrijk park - 1
Tuin
Niet omheinde vijver, dus opgelet met kleine kinderen zonder toezicht, Bosrijk park
Privéparking
Aantal parkeerplaatsen: 4
Praktische informatie
Bedlinnen zelf mee te nemen |
Badhanddoeken zelf meebrengen |
Vaatdoeken mee te nemen |
Babyspullen zelf mee te brengen |
In de buurt
Vijver | niet beveiligd |
Meer | 500 m |
Bos | 10 m |
Bakkerij | 3 km (Couvin) |
Apotheek | 3 km (Couvin) |
Restaurants | 3 km (Couvin) |
Winkels | 3 km (Couvin) |
1 Beoordelingen
Ons team selecteert vakantiehuizen in de Ardennen op basis van kwaliteit, comfort en ligging. De tevredenheidsenquêtes worden alleen ingevuld door vakantiegangers die in dit vakantiehuis verbleven.
Zie hier wat zij ervan vinden.
NEW
H. Lies
NL
Gezinsverblijf met adolescenten • Weekend juni 2024
9.8
Hele vriendelijke eigenaars
