Cottage in Beauraing voor 6 personen in de Ardennen

+
Cottage in Beauraing voor 6 personen in de Ardennen
Cottage in Beauraing voor 6 personen in de Ardennen
Cottage in Beauraing voor 6 personen in de Ardennen
Cottage in Beauraing voor 6 personen in de Ardennen
Cottage in Beauraing voor 6 personen in de Ardennen

6 Personen - 3 Kamers

(Kind(eren) en baby('s) inbegrepen)

Zowel authentiek als zeer comfortabel, beschikt dit mooie 3.5-sterren vakantiehuisje in de provincie Namen over alles om haar bezoekers te verleiden op zoek naar de rust van het Ardense platteland. Verandering van omgeving gegarandeerd!

Ziehier een prachtig gebouw uit de 19e eeuw, dat zijn oorspronkelijke charme heeft weten te behouden, terwijl het comfort modern uitgevoerd is. Het gezellige meubilair gaat perfect samen met de enorme houten balken en prachtige deuren. Het resultaat zijn prachtige kamers, aangenaam om in te leven, zoals de woonkamer, waar comfortabele banken jou verwelkomen voor gezellige avonden bij het vuur. Dezelfde sfeer wacht op jou in de eetkamer waar je samen geniet van een heerlijke familiemaaltijd, met zorg bereid in de volledig uitgeruste keuken. De 3 slaapkamers zijn bijzonder charmant en laten de vakantiewoning toe om 6 personen onder de beste omstandigheden te huisvesten. Tot slot staan er 2 badkamers tot je beschikking. Buiten geniet je van een prachtig uitzicht en een omgeving die bevorderlijk is voor rust en sereniteit. Kinderen vinden in de tuin een glijbaan, schommel en zandbak en zullen een onvergetelijke herinnering aan hun vakantie in de Ardennen overhouden!

Het plezier houdt niet op bij de kwaliteit van het verblijf, want een breed scala aan activiteiten en ontdekkingen wachten op jou. Liefhebbers van architectuur zullen zeker in hun nopjes zijn, de regio kent een rijk historisch erfgoed, zoals blijkt uit de prachtige kastelen van Lavaux-Saint-Anne en Vêves. Andere bezienswaardigheden, niet minder wonderbaarlijk, wachten op jou onder de grond, in de Grotten van Han en Lorette. Een leuk familie-uitje dat kinderen zeker zullen waarderen! Sporters kunnen zich ook verheugen omdat verschillende nabijgelegen recreatiecentra activiteiten aanbieden om de uitzonderlijke omgeving van de Ardennen te ontdekken. Met RHM Buitensport en Kayaks Jaunes geniet jij van activiteiten zoals klimmen, kajakken en mountainbiken.

Dit huis maakt deel uit van het Global Unesco Famenne-Ardenne Geopark

Beleef een vakantie vol fijne momenten door nu dit vakantiehuis in Beauraing te boeken.

Zowel authentiek als zeer comfortabel, beschikt dit mooie 3.5-sterren vakantiehuisje in de provincie Namen over alles om haar bezoekers te verleiden op zoek naar de rust van het Ardense platteland. Verandering van omgeving gegarandeerd!Ziehier een prachtig gebouw uit de 19e eeuw, dat zijn oorspronkelijke charme heeft weten te behouden, terwijl het comfort modern
...

Belangrijkste troeven

Toegankelijkheid

1 hond welkom

Ideaal voor

Verblijf met baby

Ligging

Terras met uitzicht

Afgelegen

Vrijetijdsvoorzieningen

Houtkachel

Wifi

Slaapkamer(s) en badkamer(s)

2 badkamers

3 slaapkamers

Voorzieningen voor baby’s

1 babybed, Aankleedkussen, 2 kinderstoelen

Buiten

Tuinmeubilair

Spellen voor buiten

Privétuin 

Barbecue

Parking en voorzieningen

Tuinhuisje

Privéparking

Zie de gedetailleerde samenstelling van het vakantiehuis

Bijzondere bepalingen

Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen… is verboden.

Beschikbaarheid

Januari 2026

MAA

DIN

WOE

DON

VRI

ZAT

ZON

Februari 2026

MAA

DIN

WOE

DON

VRI

ZAT

ZON

Totaal

 453,00

Waarborg niet inbegrepen in totaalprijs

€ 200,00

Voordelen Ardennes-Etape

Late check-out op zondag

Lokale klantendienst, 7 dagen per week

Indeling van het huis

Niveau -1

Badkamer

Douche x 1, Wastafel x 1, WC x 1

Niveau 0

Leefruimte

Zitkamer

Houtkachel, TV, DVD, Radio-CD

Eetkamer

Ingerichte keuken

Filter-koffiezetapparaat, Inductiekookplaat x 4, Oven x 1, Magnetron (microgolf) x 1, Koelkast x 1, Diepvriezer, Afwasmachine x 1, Soepmixer, Mixer, Broodrooster, Croque-Monsieurtoestel, Raclette, Gourmetstel, Stofzuiger, Strijkijzer en strijkplank, Keukenrobot, Waterkoker

Niveau 1

Slaapkamer 1 - 2p

2p bed x 1

Slaapkamer 2 - 2p

1p bed x 2

Badkamer

Badkuip, Wastafel x 1, WC x 1

Niveau 2

Slaapkamer 3 - 2p

1p bed x 2, Hifi, Hoek met Zitkamer, TV

Buiten

Privétuin

Omheind door een hek, Oppervlakte 1000 m²

Tuinhuisje

Opmerking : Voor moto's en fietsen

Buitenspeeltuigen

Glijbaan, Schommel, Zandbak, Huisje voor kinderen

Privéparking

Aantal parkeerplaatsen: 3

Praktische informatie

Bedlinnen zelf mee te nemen

Badhanddoeken zelf meebrengen

Vaatdoeken mee te nemen

In de buurt

Bos

50 m

Rivier

200 m (Wimbe)

Skipiste

15 km (Gedinne)

Restaurants

5 km (Wellin)

Winkels

5 km (Wellin)

Markt

7 km (Beauraing)

VVV Kantoor

5 km (Wellin)

Mister Cash

5 km (Wellin)

Station

7 km (Beauraing)

7 Beoordelingen

Ons team selecteert vakantiehuizen in de Ardennen op basis van kwaliteit, comfort en ligging. De tevredenheidsenquêtes worden alleen ingevuld door vakantiegangers die in dit vakantiehuis verbleven.
Zie hier wat zij ervan vinden.

8.8

Zeer goed

Anoniem

NL

Verblijf van een koppel van middelbare leeftijd • Week oktober 2025

8.2

Een heerlijk huis met een schitterend terras en een magisch uitzicht. Maar mocht je met 6 personen gaan dan is het beneden echt te klein

P. Philippe

FR

• Weekend april 2025

9.6

Une charmante maison, très bien entretenue, et la terrasse est très agréable! L'accueil du propriétaire est très sympathique. Beaucoup de possibilités de promenades dans cette belle région! Nous avons passé un excellent week-end.

Anoniem

NL

Verblijf van een koppel van middelbare leeftijd • Week maart 2025

8.8

Wakker worden met het zonnetje en ontbijten op het balkon was een kadootje. Zo ook het uitzicht vanaf het balkon en de tegenover liggende natuur. Het vakantiehuis is een goede start voor vele mooie wandelingen. De douche beneden is niet passend voor lange mensen, maar boven is nog een badkamer als alternatief. Alles aanwezig in het huis om te kunnen genieten van een goede vakantie, inclusief fijne matrassen op de bedden.

Anoniem

NL

Gezinsverblijf met jonge kinderen • Week januari 2025

7.5

Klein huisje, zou voor 6p zijn maar daarvoor is het echt wel te klein. Wij waren met 4 en dat was krap genoeg. Wel ideaal huisje om de hele omgeving te kunnen verkennen. vele mooie rustige wandelroutes.

V. Bernadette

NL

Verblijf van een koppel van middelbare leeftijd • Week september 2024

8.8

Cosy ,smaakvol ingerichthuisje,volledig in harmonie met de omgeving ook dankzij het mooie terras dat uizicht geeft op de groene vallei

U. Michiel

NL

Verblijf van een ouder koppel • Lang Weekend mei 2024

8.7

Prima huis, authentiek met mooie ruime tuin. Het huis heeft wel hier en daar herstelwerkzaamheden nodig ( bv geen tape op trapleuning maar een schroef)

E. Ronald

NL

Gezinsverblijf met jonge kinderen • Week april 2024

9.3

Zeer vriendelijk onthaal door de eigenaar. Mooi gelegen, aangename woning en tuin om te verblijven. We komen zeker terug.